Kayıp Casuslar – Casus Avı

Hikaye

Karanlık çağların bitişine yakın.. Lord British Blackthrone ve onun bütün kölelerini ortadan kaldırmak üzeredir. Sossariadaki şehirlerin büyük bölümü iyiliğe hizmet etmektedir. Lord British ve ordularının başarısı sanki insanların mutluluğuna, çifçilerin ürünlerinin bereketine yansımaktadır.

Lord British artık sona yaklaştıklarını bilmektedir. Orduları kadar casusları da başarılı bir şekilde kendilerini işlerine adamışlardır. Sanki Blackthronenin askerleri – yaratıkları gibi çalışarak British’e mükemmel derecede bilgi sızdırmaktadırlar. Casuslar en son olarak Blackthrone’nin zaten tükenmek üzere olan hazine sandıklarının anahtarlarını aşırmayı başarmış fakat hazine sandıklarını boşaltamamışlardır.

Lord British’in paladinleri ve templarları düşmanının büyülerini başarı ile kırmakta ve en güçlü büyücülerini tek tek öldürmektedir. Lord Blackthrone tamamen çaresizlik içinde elindeki son büyü kaynaklarını kullanmaya çalışır. Yıllardan beri süren savaşı kaybetmesinin tek nedeninin artık sadece casuslar olduğunu düşünür. Bütün uşaklarını ve kontrolündeki bütün yaratıkları bir yere toplayıp herbirini kendine yeniden sadık kılabilmek adına yıllar önce kullandığı skull of domination’u yeniden kullanır. Bütün yaratıkların gözleri yeniden kan kırmızı olur. Bütün canlılar yine korkutu bir şekilde ulumaya başlarlar..

Ne yazıkki Lord Britishin 3 casusu da bu yaratıkların arasındadır. Kişiliklerini kaybederler. Son derece başarılı bir şekilde kılıklarına girdikleri yaratık bünyelerinde tutsak kalırlar. Bilinçleri de kaybolmuştur. Sadece o bedenlerin kendilerine söylediklerini yaparlar. Bu başarılı casuslar artık sadece birer yaratıktan ibarettir. Yardıma ihtiyaçları vardır..

Lord British’in büyücüleri durumun farkına varır. Durumu Lordlarına bildirirler. Lord British Sossariadaki her adamına casuslarını bulmasını emreder. Ve ödül olarak kendi harasındaki en sağlıklı en güçlü binekleri vereceğini söyler.

Haberi alan Lord Blackthrone ise kendini bu kadar çaresiz bırakan casusların hepsini öldüren katile gücün simgesi olan Force’yi vereceğini duyurur..

Gerekli bilgiler

Quest basit bir şekilde world üzerine yerleştirilmiş 3 adet monsteri aramak. Evcilleştirmek veya onları öldürmek üzerine kuruludur. Bu npcleri tamelemek skill istemez. Npcler herhangi bir monster bedeninde olabilir. Npc ile normal yaratığın arasında hiç bir fark yoktur. Bulduğunuda evcilleştirmek veya öldürmek sizin elinizdedir. Npclerin lootu özel bir anahtardır.

Quest npcleri bütün worldde olabilir. Yani dungeonlar mezarlıklar sokaklar caddeler.. Yetkililer size yer yardımı yapmayacaktır. Quest başarılamazsa 1 Eylül tarihinde iptal olacaktır. Npc lokasyonları daha sonradan sitemizde yayınlanacaktır.

Quest npcleri tamelenebilir, kesilebilir. Oyuncular yaptıkları işe göre ödül alırlar.
Tamelenen npcler hayvan kontratına işlenip page atılmalıdır.
Bu işlemi yapan oyuncular quest npcleri çantalarında page atmalıdır. Alacakları ödül Shire’dir.

Quest npclerini kesen oyuncular loota baktıklarında renkli anahtarlar görürler.
Bu anahtarlar Delucia Bankadaki kasaları açmaktadırlar. Her kasada Mid Ostard ve 50k bulunmaktadır.
Eğer bir oyuncu 3 anahtarı da toplarsa Blackthrone’nin kendilerine vereceği Force’yi almak için page atmalıdır.

Güncelleme

Queste dair gelen pagelerden yola çıkarak bu güncellemeyi gerekli buluyorum. Aradığınız npcler normalde evcilleştirilemeyen fakat bu quest için evcilleştirilmesi açık npclerdir. Örnek vermek gerekirse normalde hiç bir şekilde skeleton tameleyemezsiniz. Fakat taming staffı çift tıklayıp quest npcsi olan skeletona çift tıkladığınızda tamelemeye başlayacaktır. Npc bir skeleton mudur ? Belki değildir Örnek verdim Quest npcleri binek veya hayvan değildir. Sizi görünce atak veren herhangi bir npc olabilir. Rottin balron golem vs..

Quest npclerini nasıl tanırsınız ? Herhangi bir yaratığı evcilleştirmeye çalıştığınızda ”bunu evcilleştiremezsiniz” hatası alırsınız. Fakat aradığınız npcyi bulunca evcilleştirmeye başlayacaktır.
Bu yolu sevmediyseniz kesip loota bakarsınız. Quest anahtarı çıkan npcler herkesin aradığı o quest npcleridir.

Bu farklılıklar dışında quest npclerinin normalden farkı yoktur. İsimleri aynıdır yürüyüşleri sesleri tavırları hepsi aynıdır. Çünkü onlar mecvut bedenlerine hapsolmuş casuslardır..

PK binekler nasıl tameleniyorsa bizim npclerimizde öyle tamelenir. Bu yüzden en azından PK binekler nasıl tamelenir bilgi edinmenizi öneririm.

Anonymous

tüp bebek,tüp bebek fiyatları,tüp bebek merkezleri