İade ve Koşullar

Satın almak istediğiniz ürünün stoklarda kalmaması halinde site hesabınıza yatırdığınız bakiyeyi, bakiye yüklerken kullandığınız ödeme kanalı üzerinden geri alabilirsiniz. Örneğin EFT/Havale işlemi ile bakiye yüklediyseniz para iadesi banka hesabınıza gönderilir. Kredi kartı ile yaptığınız bakiye yükleme işlemlerinin iadesi ise tekrar kredi kartına yapılır.

Sitemizden satın aldığınız ürünler dijital içerik kapsamında olduğundan para veya ürün iadesi mümkün değildir.

Bu iade politikası pyramiduo.com sitesi üzerinden faaliyetini yürüten Pyramid UO Sunucusu’na bağlı Pyramid Mağaza içindir. Pyramid sitesinde satılan ürünler, oyun içindeki karakterler için geçerlidir ve önem arz eder. Fakat atılan bu ürünlerin oyun dışında bir değeri yoktur ve hiçbir anlam ifade etmeyebilir. Oyun içindeki karakter, kullanıcı hesabı, eşya, oyun parası, vb. gibi şeylerin satılması, değiş-tokuş edilmesi veya kiralanmasına, tarafımızdan izin verilmemektedir. Kullanıcı hesabı paylaşımı veya satışı, her kullanıcının kayıt olurken kabul etmek zorunda olduğu Pyramid Kullanıcı Sözleşmesi’ne aykırıdır.

Pyramid Mağazasına ödeme yapan kişiler, 18 yaşından büyük olmak zorundadır. Ödeme yaparak ve T.C. Kimlik numaranızı girerek, 18 yaşından büyük olduğunuzu belirtmiş olursunuz.

İade Koşulları

Pyramid Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer aldığı üzere kullanılmış ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir. Bunun dışındaki iade talepleriniz için, sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Eğer almış olduğunuz ürün hatalı ve sorun firmadan kaynaklı ise sorumluluk firmamıza aittir. Belirtilen durumda ürünün iadesi ya da değişimi gerekli kontroller sonrasında sağlanacaktır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle alakalı inceleme, “iade birimimiz(live:donate_4) skype adresi” tarafından gerçekleştirilmektedir. Sorunlu olduğuna kanaat getirilen ürünler gerekli durumlarda test edilmekte ve iade onayı buradan gelen karara dayanarak verilmektedir.

Kullanıcı aldığı ürünlerde, pyramiduo.com sitesi tarafından yanlış veya eksik bilgi girilmesi durumunda, Pyramid koşulsuz şartsız ürünü iade alır para iadesi ya da istenilen ürünü teslim eder. Doğabilecek fiyat farkları Pyramid tarafından karşılanır. Kullanıcıya yeterli ve doğru bilgilendirme yapıldığı takdirde yanlış alınan ürün kişiye özel olduğundan iade alamaz ve Pyramid hiç bir sorumluluk kabul etmez. Kullanılmış ürünler, aktif edilmiş kodlar ve teslim edilmiş oyun paraları kabul edilmemektedir. Müşteri, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

 

tüp bebek,tüp bebek fiyatları,tüp bebek merkezleri