Hangi Köy Tüm Sunucu Bizi Görünce Kaçıyor Dedi ?

Merhaba.

Bu haber bülteninde çoğu eğlenceli olan anlar sizleri bekliyor. Kemerlerinizi sıkı bağladıysanız hemen sizi aşağıdaki “içindekiler” bölümüne alalım:

Bu Haber Bülteninde Bulunan İçerikler:

1 – Pyramid UO Dungeonları Kendisi Aştı !

2 – Kaçak İşçi Çalıştıran Kişiyi Suç Üstü Yakaladık !

3 – Respect Köyü Adına Mahmuttuncer Lazarus‘tan Özür Mektubu

4 – Cruel Crew Köyü Üyesi Lord Garfield Cruel‘dan İlginç İstek: ” Ücret Karşılığında Vendorumuzun Reklamını Yapma Teklifini Nasıl Değerlendirirsin?

5 – Yılan Kafalılar Köyü’nden Lord Pincir Reinger‘dan Zehir Zemberek Sözler: ” Tüm Sunucu Bizi Görünce Kaçıyor ve Sen de Kaçacaksın ! ”

6- Bir de Buradan Yakın : Taklidimiz Yapıldı !

7- Mahmuttuncer Lazarus‘tan İnce ve Şık Bir Davranış

8 – Aramıza Katılan Yeni Arkadaşlar Var

9 – Pyramid UO Analiz ve Haber Servisi Gitgide Yayılıyor

10 – Dippendus’ta (Force) Su Gibi Kan Aktı !

Pyramid UO Dungeonları Kendisi Aştı !

Bilindiği üzere Pyramid UO’nun dış dünyası tehlikelerle dolu ve özellikle zindanlarda ne hayatlar karardı az çok duymuşsunuzdur. Pislik dolu bu açık hapishanelerin kimseye ne yazık ki eyvallahı yok. Sunucunun en zengini olmanız veya en çok kişiyi sizin katletmiş olmanız hiçbir anlam ifade etmiyor. Lord / Lady olmanız dahil sizi zindanların elinden kurtaramaz. Bu basın bülteninde Hythloth’un bir hayatı daha kararttığını öğrenmiş oldunuz. Alınan haberlere göre Lord Xij, ork ırkının bomba uzmanı sınıfına tabi olan orc bomber tarafından Hythloth’un üçüncü seviyesinde öldürüldü.

Dikkatli olmanız tavsiye edilir.

Kaçak İşçi Çalıştıran Kişiyi Suç Üstü Yakaladık !

Pazar Alanı’nda sunucumuzun ekonomisine can veren oyuncularımızı her zaman takdir etmişizdir ancak illegal işlere bulaşan kişiler üzerinde takiplerimizi sürdürüyoruz. Pyramid UO yönetiminden vergi kaçıran kişilerin dosyasını kapatıp polis departmanına rapor hazırlayacak iken son dakikada Tamer’s Team Köyü’nden Deena Abdulaziz‘in kaçak işçi çalıştığına bizzat şahit olduk.

Gözlerimize inanamadık. Dark Dream’s Köyü’nden Doomsday Zariah isimli kişinin yaşadığı ekonomik zorlukları kötüye kullanıp tıpkı bir köle gibi onu vendor olmaya zorlayan Deena Abdulaziz, polis servisimizce takibe alındı. Bunlar yetmemiş gibi bir de vendor yerinin kendisininmiş gibi davranıp o yeri satmaya çalışması bardağı taşıran son damla oldu. Pyramid UO kurulunun onay vermediği bu yeri satın almayınız.

Haberin tamamını okumak için :

[Haber]: Hangi Köy Tüm Sunucu Bizi Görünce Kaçıyor Dedi ?

tüp bebek,tüp bebek fiyatları,tüp bebek merkezleri