Firavun Sistemi

Pyramid UO Fir’awn Görev Sistemi :

Uzun zamandan beri reklam yaptığımız Firavunlar nihayet aktif edildi herkesin merak içinde bırakan bu sistem sizin oyunda daha fazla eğlenebilmeniz için tarafımızca hazırlanmıştır.Bu görev arkadaşlarınız ile grup haline yapılan bir sistemdir tek başınıza veya bir kaç kişiyle yapılacak bir görev değildir.Maksimum 5 kişi ile yapılacak olan bu quest sizlere çok değerli eşyalar kazandıracaktır.Sistemi tamamen okumadan lütfen görevi gerçekleştirmeyiniz.

Sistemin Özeti :

İlk olarak yapmanız gereken Pyramid alanında bulunan İhtiyar vendoru bularak onunla bir konuşma gerçekleştirmelisiniz.(bkn: resim 2-3,resimler aşağıdadır.)

Göreve başlamak için sizden bazı malzemeler istenilecek bunlar :

1) Wyrm Heart (10 adet)
2) Blank Scroll (50 adet)
3) 100luk Reg Crystal (1 adet)
4) Dragon Blood (30 adet)
5) Daemon Bone (30 adet)
6) Gem Ruby (100 adet)

Görevi kabul ettikten sonra çantanıza bir adet scroll düşecektir. Malzeme Listesi adında. (bkn: resim 4,resimler aşağıdadır.) Bu kitapta ne malzeme ne kadar var/yok görebilirsiniz.
Malzemelerin hepsi tamamlandıktan sonra açılan dialog da bir buton aktifleşecektir ona tıklayarak malzemeleri teslim edip yeni bir kitap alacaksınız büyülü bir kitap.(bkn: resim 5,resimler aşağıdadır.)
Bu kitap asıl göreve gitmek için yanınızda size yardım edecek 4 arkadaş seçmenize yarayacaktır.(bkn: resim 6,resimler aşağıdadır.)
Arkadaşlarınızı belirledikten sonra açılan menüde yeni bir buton aktifleşecek ve o butonu seçtiğinizde sizi görev alanına götürecek.

Görev alanında resim 1’de bulunan yaratıklarla karşılacaksınız,

Alan 1 : 15 adet yaratık keseceksiniz ve alanın en sonunda ki kapıyı kullanarak diğer alana geçeceksiniz. Her kestiğiniz yaratık kapıya 1 anahtar verecektir.(15 yaratık kesmeden geçemezsiniz alanda toplam 15 yaratık bulunmakta) Alandaki süreniz 1 saattir.
Alan 2 : Alan 1 de olduğu gibi burda da 15 yaratık kesilecektir fakat yaratıklar biraz daha güçlüdür.Her kestiğiniz yaratık kapıya 1 anahtar verecektir.Alandaki süreniz 2 saattir.
Alan 3 : Bu alanda da toplamda 25 yaratık kesilecek yaratık kesildikten sonra alanın alt kısımlarında bulunan kapıyı kullanılarak ruhani hayattan Fir’awn çağrılacaktır.Her kestiğiniz yaratık kapıya 1 anahtar verecektir.25 yaratığı kesmeniz için süreniz  3 saattir.Fir’awn çıktığında süreler kaldırılacaktır.

Fir’awn : En son ve en zor yaratığımız.

Loot Listesi :
Level 50 Yaratıklar ; +6 random weapon , 10000 civarı gold.
Level 70 Yaratıklar ; +9 random weapon , 10000 civarı gold.
Level 80 Yaratıklar ; +12 random weapon , 2500 civarı gold.
Level 90 Yaratıklar ; +15 random weapon , 2500 civarı gold.

Fir’awn :
325.000 Gold
+12 random weapon (5)
+15 random weapon (5)
Random Binek Deed : Silver Steed ,Kii Rin ,Promenade ,Mustang ,Zostrich
Warrior Robe
Warlock Robe
Pyramid robe
Rare Boya

Görev Sonu :

Fir’awn öldükten sonra açılan kapıdan geçmeniz gerekli aksi taktirde 60 saniye sonra fir’awn’ın ruhu tarafından öldürüleceksiniz ve alandan atılacaksınız.Ayrıca görevi yaparken herkes ölürse görev sona ermiş olur alandan sadece stuck ile ayrılabilirsiniz.


Aşağıdaki görüntülerde 606 ve 203 olarak resimler eklenmiştir.Bağlantı programımız 2 çeşit olduğu için her iki görüntüsü eklenmiştir.

tüp bebek,tüp bebek fiyatları,tüp bebek merkezleri