Eylül Ayı Güncellemeleri

* Britain safe zone özelliğinden çıkarılmıştır. Tüm şehirler tekrar eski haline getirilmiştir. Şuanda tüm şehirler guard zone koruması altındadır. Şehirlerdeki PK karakterleriniz başka bir bölgeye gönderilmiştir. HP sınırı aynı şekilde devam etmektedir.

* Britaindeki Lord British ve Blackthorn Castle aktif edilmiştir. Kalelere giriş HP sınırı 85’tir.

* Pazar alanı aktif hale getirilmiştir. Duello alanı Pazar Alanına taşınmıştır. Pazar alanı vendorları 21 Eylül Cumartesi günü aktif edilecektir.

* Craft şehri olarak belirlediğimiz Cove tekrar eski haline getirilerek, şehirdeki karakterleriniz Minoc’a gönderilmiştir.

* Ev vergi sistemi Britain bölgesinden çıkarılıp, tüm evlere/kalelere uygulanmıştır. Vergiler 21 Eylül Cuma gecesi alınacaktır. Eğer yeni bir ev kurulumu yaparsanız 1 saat içerisinde bu vergiyi alacaktır. Vergiler haftalık ̶1̶5̶0̶K̶ 100K olarak belirlenmiştir. Vergi ödemelerinizi Vergi İstatistik Sistemi üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sayede gerçekten ev sahibi olmak isteyen ve aktif oyuncular ev sisteminden yararlanmış olacaktır.

* Online Ödül listesi güncellenmiştir. (bkz : Online Ödül Sistemi)

* Bundan sonra Warlock Robe, Pyramid Robe, Craft Robe, Pirate Hat, Field Remover Wizard’s Hat, Book of Protection ve Pyramid Bow yapabilmek için 2 adet Ustalık puanına ihtiyacınız olacaktır. (bkz : Craft Görevleri (BETA))

Güncellemeleri takip etmek için : Re: ** Eylül Ayı Güncellemeleri

tüp bebek,tüp bebek fiyatları,tüp bebek merkezleri