Event Duyurusu

Lord British’in Dönüşü – Bölüm 1: Vergi

Lord British’in dönüşü isimli event zincirinin birinci bölümüdür. Her event sonunda kazanan taraf bir sonraki event’a biraz daha avantajlı başlayacaktır ve oyuncuların yaptıkları, senaryonun devamını etkileyecektir. Senaryolar serverımızın sistemleri ile uyumlu olacaktır. Birinci bölümün hikâyesi:

Lord British’in Britannia’ya dönüşü sessiz sakin oldu. Yokluğunda Yüksek Konsey tarafından yönetilen krallıkta Lord Blackthorn elini iyice güçlendirmiş, Britain sokaklarında Order – Chaos savaşları başlamıştı. Lord British ve Lord Blackthorn taraftarları her ortamda birbirleriyle savaşırken, şehirler güvenilir olmaktan çıkmış, özellikle Britain sokaklarında huzur kalmamıştı.

Kralın yokluğunda hazine tamamen boşalmıştı. Bu yüzden Lord British gelir gelmez, Yüksek Konsey’in siyasi çıkarlar yüzünden ertelediği vergileri toplamaya karar verdi. İlk haberciler Cove şehrine gönderildi, Cumartesi günü (30.06.2012) akşam saat 21:00’da Oltar isimli temsilcinin gelerek şehrin vergilerini teslim edeceği yanıtı geldi. Ancak bir sorun vardı.
Lord Blackthorn’un temsilcisi vergilerin Lord British ve Yüksek Konsey tarafından alınmasına itiraz etmiş, bu paraların Britannia vatandaşı chaos taraftarlarına karşı kullanılmayacağının garantisini istemişti. Tabi Konsey bunu kabul etmeye yanaşmadı, sonuçta koskoca Konsey tek bir Lord’un sözünü kabul etmek zorunda değildi. Bunun üzerine Lord Blackthorn bir plan kurdu ve Cove şehrinden gelecek olan vergilere el koymaya karar verdi. Lord Blackthorn’un hazırlıklarının raporu Lord British’e gitti, kendisi bizzat Lord Blackthorn’la konuşmak istemesine rağmen çağrısına bir yanıt alamadı. Britain sokaklarındaki karmaşa, artık çok büyük bir savaşın gelişini haber veriyordu.

Tarih: 30.06.2012, Saat: 21:00

Toplanma Yeri:
– Order taraftarları Order kalesinde Lord British’in taht salonunda
– Chaos taraftarları Chaos kalesinde Lord Blackthorn’un huzurunda

tüp bebek,tüp bebek fiyatları,tüp bebek merkezleri