Akıllı Telefon Güvenlik Sistemi

Akıllı Telefon Güvenlik Sistemi (Android&IOS&WindowsPhone)Merhaba,

İp koruma sisteminden sonra hesap güvenliğinizi ne kadar ciddiye aldığımızı göstermek adına sizlere yeni bir güvenlik sistemi tanıtıyoruz. Akıllı Telefon Güvenlik Sistemi (IPhone, Android, Windows Phone) sahibi oyuncularımızın yararlanabileceği ileri düzey bir güvenlik sistemi geliştirmiş ve siz değerli oyuncularımıza sunmuş bulunuyoruz.

Sistem ile birlikte eğer sistemi kullanırsanız oyun içi ve web sitemiz üzerinde yapacağınız bazı işlemler için sadece sizin sahibi olduğunuz telefonu kullanarak oluşturulacak bir şifre ile işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Sistem için aktifleştirilmiş maddeler aşağıdaki gibidir;

  • Şifre Hatırlatma (aktif)
  • Kayıp Pin (de-aktif)
  • Karakter Silme (de-aktif)
  • Forum Girişi (aktif)
  • Sistemde kayıtlı farklı bir IP adresinden giriş yapıldığında güvenlik kodu (Google Authenticator) sorarak girişi engelleme (aktif)

Sizlere en yararlı olacak madde son maddedir. Çünkü hacklenme derdini arkanızda bırakmış olacaksınız. Telefonunuzdan üretilen kod harici oyuna giriş sağlanmayacaktır.Sistem şuan için oyun içi koruması aktifleştirilmiş diğer sistemler üzerinde de çalışmalarımız en kısa sürede bitirilip aktif hale getirilecektir.

Akıllı Telefon Güvenlik Sistemini nasıl aktif edeceğiniz hakkında anlatım için lütfen tıklayınız.

tüp bebek,tüp bebek fiyatları,tüp bebek merkezleri