Pyramid Ultima Online Shard • Başlığı görüntüle - Craft Görevleri (BETA)

Craft Görevleri (BETA)

Sunucudaki Sistemler

Moderatör: Pyramid Staff

Craft Görevleri (BETA)

Mesajgönderen Relax » 23 Ağu 2019 01:14:59

Merhaba,

Güncellemeler sırasında sizlerden gelen istek üzerine alelacele gerçekleştirdiğimiz craft görevi sistemini BETA olarak aktif etmiş bulunuyoruz. BETA diyoruz çünkü henüz tam anlamıyla görevleri ve marketini geliştirmemize zaman yetmedi. Sistem geliştirmeleri devam edecektir.

Craft Görev vendoru sadece Minoc Şehrinde yer almaktadır. Bu vendor ile yapacağınız görevler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Her yaptığınız malzemeye göre Usta Puanı ve belirli miktarda gold kazanacaksınız. Ustalık puanınızı vendora tıklayarak görebilirsiniz. Herhangi bir görevden başlayabilir ve aldığınız görevi iptal edebilirsiniz. Görev aldıktan sonra malzemeleri ekleyebilmeniz için çantanıza bir deed eklenecek, eğer bu deedi kaybederseniz görevinizi teslim edemez ve görevinizi iptal etmek zorunda kalırsınız. Görev değişikliği için mevcut görevinizi iptal etmeniz gerekiyor. Her görev almak için 5k, görev iptali için 10k ödemeniz gerekmektedir. Görevlerin herhangi bir sınırı yoktur, istediğiniz kadar yapabilirsiniz.

Craft görevinde bulunan market bölümünde sadece craftlara özel eşyalar bulunmaktadır. Craft Horse, Special Pickaxe, Special Mage Robe

Craft Horse : Pack Horse mantığında çalışır içerisine daha fazla item koyabilir aynı zamanda bineğe binebilirsiniz. Bineğe binebilmek için mining, blacksmithing, tailoring ve carpentry yeteneğinizin 100.0 olması gerekiyor. Çantasını açmak için .openpack yazıp bineğinizi seçmeniz yeterlidir. Marketten alacağınız Craft Horse'ların rengi random olarak çıkmaktadır.

Special Pickaxe : Eskime oranı normal pickaxe'a göre 10 kat daha dayanıklıdır. Ore çıkmasında herhangi bir fayda sağlamaz. Kaybolmaz özelliği yoktur.

Special Mage Robe : Bu robe'u giydiğiniz andan itibaren sizi 1 dakika boyunca gizler. Kaybolmaz özelliği yoktur. Gizlilik büyü veya detecting hidden ile bozulmaz.

Not : Vendordan görev alabilmek için tinkering, carpentry, blacksmithing ve tailoring yeteneklerinizin 100.0 olması gerekmektedir.

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
Relax
Scripter
Scripter
Kullanıcı avatarı
 
Mesajlar: 460
Kayıt: 17 Ara 2009 02:59:14
Konum: Ankara

Begeniler
Beğendikleri: 25
Aldığı beğeni: 13

Turnuva Sistemi
Katilimlar: 0
Kazanma Sayisi: 0
Basari Orani: %0
Genel Basari Orani: %0

Player Vendor Sistemi
Vendorun Adi: Bryson
Konumu: Green Acres 2 (small stone and plaster house)(5201,387,16)
Satistaki Esya Sayisi: 0/0
Sattigi Esya Sayisi: 0
Elde Ettigi Gelir: 0 Gold

Dön Sistemler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir