Pyramid Ultima Online Shard • Forum & Oyun Hesap Ayarları • Kayıt

Pyramid Ultima Online Shard - Kayıt

"Pyramid Ultima Online Shard" (diğer anlamda "biz", "tarafımız", "bizim", "Pyramid Ultima Online Shard", "https://www.pyramiduo.com/forum") tarafından çoğaltılan, yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulları kabul etmiş sayılıyorsunuz. Eğer yasal olarak sınırlı olan alttaki koşulların tümünü kabul etmiyorsanız o zaman lütfen "Pyramid Ultima Online Shard" mesaj panosuna giriş yapmayın ve/veya kullanmayın. Biz bu koşulları herhangi bir zamanda değiştirebiliriz ve sizi bilgilendirebiliriz, buna rağmen kendiniz düzenli olarak bu koşulları tekrar gözden geçirerek "Pyramid Ultima Online Shard" mesaj panosunu kullanmaya devam edebilirsiniz, yasal olarak sınırlı olan bu koşulların güncellenmesi ve/veya düzenlenmesi durumunda meydana gelebilecek değişiklikleri de kabul etmiş sayılırsınız.

Küfürlü, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik veya ülkenizin kanunlarını çiğneyici içerikler göndermemeyi kabul ediyorsunuz, "Pyramid Ultima Online Shard" mesaj panosu hangi ülkede barındırılıyorsa o ülkenin kanunları veya Uluslararası kanunlar geçerlidir. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce mesaj panosundan yasaklanırsınız ve eğer tarafımızca gerekli görülürse İnternet Servis Sağlayıcınız da haberdar edilir. Bütün mesajların IP adresi bu koşulların uygulanmasına yardımcı olmak için kaydedilmektedir. "Pyramid Ultima Online Shard" mesaj panosunda uygun gördüğümüz durumlarda ve zamanlarda herhangi bir başlığı silme, değiştirme, taşıma veya kapatma hakkımızın olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında üçüncü şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir hack saldırısı sonucunda bu bilgiler dağılırsa bundan "Pyramid Ultima Online Shard" veya phpBB kesinlikle sorumlu değildir.

Forumlarımız phpBB (diğer anlamda "onlar", "onlara", "onların", "phpBB yazılımı", "www.phpbb.com", "phpBB Grubu", "phpBB Takımları") tarafından güçlendirilmiştir -ki bu da "General Public License" (diğer anlamda "GPL") altında bir forum yazılımı olarak yayınlanmıştır ve bu yazılımı www.phpbb.com adresinden indirebilirsiniz. phpBB yazılımı sadece internet tabanlı tartışmaları kolaylaştırmak içindir, phpBB Grubu müsaade edilebilir içerik ve/veya davranış olarak izin verdiğimiz ve/veya izin vermediğimiz şeylerden sorumlu değildir. phpBB hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bu adrese bakın: http://www.phpbb.com/.

Gerek forumlarımız gerek hizmetini sunduğumuz oyun 18 yaşından küçükler için uygun olmayabilir.Bu yüzden oyunumuz ve forumlarımız 18 yaşından büyük bireyler için uygundur.Aksi tespit edildiğinde gerek forum gerek oyun hesapları süresiz olarak kapatılmaktadır.

18 Yaşından küçük bireyler için ebeveynlerinin ,vasilerin veya diğer yasal temsilcilerin izni ile oyunu oynayabilirler ancak bu durumda tarafımıza bildirimde bulunmaları gerekmektedir.Bu şekilde bildirim yapılmadan oynadığı tespit edilen hesaplar tespit edildiği anda gerek forumlardan gerekse oyun ortamından uzaklaştırılırlar.

18 yaşından küçüklerin internet kullanımını denetlemek ebeveynlerinin,vasilerin veya diğer yasal temsilcilerin görevi ve sorumluluğu altındadır.Gerek güvenli internet profilleri gerekse bilgisayarlara kurulabilen programlar ile bu denetimleri yapabilecekleri için bu gibi bir durumdan doğacak her türlü sorumluluk kişinin ebeveynlerinin,vasilerin veya diğer yasal temsilcilerin görevi ve sorumluluğu altındadır.Bu gibi bir durumda "Pyramid Ultima Online Shard" sorumluluk kabul etmemektedir.

Oyun içi kullanım koşullarını okudum ve kabul ediyorum.