Güç Yüzüğü

Yüzyıllar önce Sosaria’da tanrıların savaşı vardı.Bu tanrılar savaşmak yerine yönetmek istediler.İnsanları bu dünyaya bıraktılar. İnsanoğlu kendi kaynaklarını üretti. Kendi çabalarıyla bir yerelere geldiler Toplumlarda sınıflaşmalar oluştu.Güç ve iktidarın peşini bırakmayan krallar ise hep daha fazlasını istediler.Tanrıların savaşından arda kalan bir güç yüzüğü vardı. Bu artık efsaneleşmişti efsaneler dilden dile yürüdü gitti.

Herkes farklı hikaye anlatıyor farklı şeyler söylüyorlardı. Halbuki gerçek olan Yüzüğün harekete geçmesi idi.Vakit gelmişti yüzük sahibini yani taşıyıcısını aramaktaydı. Yüzük kalıbından çıkmıştı bu büyük dünyada yalnızca beklemekteydi. Güç yüzüğü bu evrenin gelmiş geçmiş en büyük artifactı olacaktı.Efsaneye göre güç yüzüğünü bulan kişi parmağına taktığı anda diğer insanlardan daha güçlü bir yapıya sahip olacak ve bir çok savaşçıdan daha korkusuz olacaktı.Yüzüğü taşımak zor iştir etrafta düşmanlarınız olacaktır ve yüzüğün kendi iradesi vardır.

Lord Sauron her gün saat 20:00’da Moonglow Telescope bölgesinde olacaktır ve hiç bir zaman başka bir bölgeye teleport olmayacaktır. 20:05’te Moonglow şehri, şehir korumaları altından kalkacaktır.Şehir 8 saat boyunca guardlar tarafından korunmayacaktır.Yüzüğü parmağına takan kişinin Strength 160 civarı olacaktır. Buda savaşlarda size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Yüzük newbie değildir. Yani sizi öldürüp yüzüğü başka biri lootlayabilir ve bu şekilde elden ele dolaşır.

Yüzük taşıyıcısı nereye giderse gitmiş olduğu şehir veya yere sistem otomatik duyuru geceçektir.Ayrıca yüzüğü takan kişinin üstünde Yüzük Taşıyıcısı yazacaktır. Yani yüzüğü taşımak kadarda ölmemekte bir o kadar önemlidir.Yüzüğü bulan kişi bankasına yüzüğü atabilir fakat yüzüğün kendi iradeside vardır bankaya atıldığından bir süre sonra kendi kendine teleport olabilir.Güç yüzüğünü sadece 8 saat taşıyabilirsiniz.Sürekli olarak serverda kalıcak bir sistemdir.Unutmayın yüzük sahibini arıyor. Yüzüğün iradesi vardır, o sizi çağırıyor.

Not: Güç yüzüğünün süresi 8 saattir, 8 saat sonra yüzük otomatik olarak silinip ertesi gün yine 20:00’da Moonglow Telescope bölgesinde Lord Sauron doğacaktır.Örneğin yüzük bir oyuncuda ise her ne şekilde olursa olsun 8 saat sonra yüzük teleport olacaktır.

Not : 22 Aralık 2013 tarihinden itibaren güç yüzüğü ile köylere giriş engellenmiştir.

tüp bebek,tüp bebek fiyatları,tüp bebek merkezleri