Posts Tagged ‘yetenek’

Otomatik Power Hour Sistemi

Yine bir ilk yaparak, sürekli power hour’un kapalı kalmasından yana bir sistem oluşturup bu durumu otomatik hale getirdik.Kısaca online player sayısına bağlı olarak power hour tüm yeteneklerde 2’de 1 artacak şekilde açılacaktır.Sistemin işleyici online player sayısı 170’i geçtiğinde tüm yeteneklerde (taming hariç) power hour 30 dakika boyunca açılacaktır.30 dakika bitiminden sonra power hour otomatikmen kapanacak […]

Bakım

Sunucumuz bakıma alınmıştır.Bakım süresince takılmalar,donmalar ve bağlantıdaki problem giderilecektir.Ayrıca 444host.com.tr’nin bize geçici olarak verdiği makinayı değiştirip bize ait olan kendi makinamıza geçiş yapacağız.Sunucunun açılış tarihi 19 ağustos cuma günü 23:00’da olacaktır.   NOT:Bakımdan sonra bazı yeteneklerde Power Hour bir süre aktif olacaktır. (bkz : Bakım)

Power Hour Kapatıldı!

Power Hour tüm yeteneklerde kapatılmıştır.Belli aralıklarla yine Power Hour açılacaktır.Power Hour’un birdaha açılacağı tarih henüz belirtilmemiştir.Yetenek geliştirme alanında herhangi bir değişiklik yapılmamıştır.

Power Hour Açıldı!

Yoğun istek üzerine ve sizleri desteklemek için Power Hour’u bir süreliğine tüm yeteneklerde (taming,stealing,snooping hariç) %100 açmış bulunuyoruz.Power Hour’un kapanışı hakkında daha sonra bilgilendirme yapacağız.

Bayram Hediyesi

Bayram tatilini fırsat bilip, yeteneklerini hızlı şekilde geliştirmek isteyebilecek yeni oyuncuları göz önüne alarak, Bayram tatilini takip eden 3 gün boyunca Power Hour uygulaması Taming ve Crafting yetenekleri hariç tüm yeteneklerde power hour tamamiyle açık olacaktır. Tüm oyuncularımızın bayramını tebrik eder, esenlikler dileriz. İkinci bir bayram hediyesi olarak Donate sistemimizde olan Dragon ve Polar bear […]

tüp bebek,tüp bebek fiyatları,tüp bebek merkezleri