Posts Tagged ‘skill’

Kayıp Casuslar – Casus Avı

Hikaye Karanlık çağların bitişine yakın.. Lord British Blackthrone ve onun bütün kölelerini ortadan kaldırmak üzeredir. Sossariadaki şehirlerin büyük bölümü iyiliğe hizmet etmektedir. Lord British ve ordularının başarısı sanki insanların mutluluğuna, çifçilerin ürünlerinin bereketine yansımaktadır. Lord British artık sona yaklaştıklarını bilmektedir. Orduları kadar casusları da başarılı bir şekilde kendilerini işlerine adamışlardır. Sanki Blackthronenin askerleri – yaratıkları […]

Power Hour Açıldı!

Yoğun istek üzerine ve sizleri desteklemek için Power Hour’u bir süreliğine tüm yeteneklerde (taming,stealing,snooping hariç) %100 açmış bulunuyoruz.Power Hour’un kapanışı hakkında daha sonra bilgilendirme yapacağız.

Yaz Sezonu

Yazın gelmesi ve okulların kapanmasıyla birlikte Pyramid UO olarak bu tatil boyunca Ultima’ya tekrar başlayacak arkadaşlara şöyle bir yenilik yaparak onlara daha kolaylık sağlanmış olacaktır.28 haziran cuma gününe kadar Taming yeteneği hariç tüm yeteneklerde power hour %100 açılmıştır.Occlo şehri yetenek kasma alanı yapılmıştır.

Skill Stone

Sunucuya reset atıldığı için yapmış olduğumuz telafi sistemi yani 5 yetenek 80.0 sistemi kaldırılmıştır.

tüp bebek,tüp bebek fiyatları,tüp bebek merkezleri