Posts Tagged ‘power’

Otomatik Power Hour Sistemi

Yine bir ilk yaparak, sürekli power hour’un kapalı kalmasından yana bir sistem oluşturup bu durumu otomatik hale getirdik.Kısaca online player sayısına bağlı olarak power hour tüm yeteneklerde 2’de 1 artacak şekilde açılacaktır.Sistemin işleyici online player sayısı 170’i geçtiğinde tüm yeteneklerde (taming hariç) power hour 30 dakika boyunca açılacaktır.30 dakika bitiminden sonra power hour otomatikmen kapanacak […]

Değişim Tamamlandı!

Sunucumuzun ana kart ve işletim sistemindeki değişiklik tamamlanmıştır.Power hour süresi 1 gün daha uzatılmıştır 21 ağustos 23:00‘da kapatılacaktır.Sabrınızdan dolayı teşekkür eder herkese iyi oyunlar dileriz.

Bakım

Sunucumuz bakıma alınmıştır.Bakım süresince takılmalar,donmalar ve bağlantıdaki problem giderilecektir.Ayrıca 444host.com.tr’nin bize geçici olarak verdiği makinayı değiştirip bize ait olan kendi makinamıza geçiş yapacağız.Sunucunun açılış tarihi 19 ağustos cuma günü 23:00’da olacaktır.   NOT:Bakımdan sonra bazı yeteneklerde Power Hour bir süre aktif olacaktır. (bkz : Bakım)

Güncellemeler

Temmuz ayı güncellemeleri Connectordeki 2x (pyramid uo shard) client’ı aktif edilmiştir. Krakendeki silah drop(power) oranı ayarlanıp spawn sayıları azaltılmıştır. Wyrm ve balronda vanquishing silah çıkmaktadır. Drake yaratıklarından ruin,might ve force silahlar çıkmaktadır. Hazinelerdeki silah drop(ruin,might,force) oranı ayarlanıp vanquishing ve power silahlar hazine listesinden çıkarılmıştır. Pk af 30 temmuz günü sona erecektir. Connectordeki 2x (pyramid uo […]

Power Hour Kapatıldı!

Power Hour tüm yeteneklerde kapatılmıştır.Belli aralıklarla yine Power Hour açılacaktır.Power Hour’un birdaha açılacağı tarih henüz belirtilmemiştir.Yetenek geliştirme alanında herhangi bir değişiklik yapılmamıştır.

tüp bebek,tüp bebek fiyatları,tüp bebek merkezleri