Bakım Tamamlandı!

Bakım süreci sona ermiştir.Sunucu kaldığı yerden devam etmektedir.Bakım sürecinde aşağıdaki maddeler gerçekleştirilmiştir.

  • Resisting Spells büyüsünde magic reflection etkisi eklendi.(bkz : Resisting Spells – Magic Reflection)
  • Carpentry menüsünde ev eklerine 2 adet süs eşyası eklendi.
  • Guild sistemi faction sistemine entegre edildi.Guild üyeleri order/chaos olmak şartı ile puan ve faction silver alabileceklerdir.
  • Moonglow şehri guard zone olarak ayarlanmıştır.
  • Pazar alanı süreli olması bir süreliğine iptal edilmiştir.
  • Yapılan en önemli ve en merak edilen güncelleme ise kaldırılan eşyaların bir daha sunucuya eklenmemesi kararı alınmıştır.

Yapılan güncellemeler doğrultusunda yaşadığımız bakım süreci son günlerde yaşadığımız robe ”bunalımı” ile ilgiliydi.
Ancak konu sadece robeler ve yetkili kadrosunun bi nebze bunalmış olması. Konuşmalarımız genellikle ultima online ve item sevdası üzerine döndü.Bunun sonucu olarak herhangi bir eşya ile ilgili bir değişiklik yaptığımızda kendimizi sayfalarca gereksiz gördüğümüz bir münakaşa içerisinde buluyoruz.Forumlarda tartışılan konular hiç bir şekilde konu adına yapılan tartışmalar adında ilerlemiyor.Bu yüzden en son kararı bizlerin vermesi gerektiğini ön gördük.

Yaptığımız toplantı sonucunda sizlere ultimanın bir item savaşı olmadığını sizlere hatırlatmak istiyoruz. Oyunu bilen çıplak bir oyuncunun her türlü eşyalarla donatılmış diğer oyuncuyu bir şekilde öldürüp eşyalarını alabileceği bir platformda zaten item savaşı yapmak mantıksız. Silinen itemlerinde savaşını yapmak mantıksız.

Özel robeler silindi ve geri getirilmesi gibi bir olasılığa sıcak bakmıyoruz. Bizler class dengesini yeniden tutturduk. Tutmadıysa bile gözlemlerimiz devam ediyor. Gereken ayarlamalar her zaman yapılır. Bu süreç içinde lütfen kimseye, özellikle de yetkili kadrosuna saygı çerçevesinde olmanızı öneririz. Birçoğumuz özel hayatlarımızda zor günler yaşayıp oyuna girdiğimizde de sizlere yardım etmeye çalışırken oyuncularımızın uslupsuz davranışları bizim bütün hevesimizi kursağımızda bırakmaya yetiyor.

Özetle bizler Ultima Online’ye gönül vermiş insanlarız. Sizler gibi oyuncuyuz. En iyiyi, en keyifliyi bizlerde arıyoruz. Sizlerden tek ricamız saygı çerçevesinde yolumuzda devam etmek ve yapılan herhangi bir konu hakkında kişisel olaya çevirmeden konuyu tartışmak ve yapılması gerekeni konuşmak olsun.Herkese iyi oyunlar diliyoruz.

Pyramid Staff

tüp bebek,tüp bebek fiyatları,tüp bebek merkezleri